loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek testują magnes do łowienia.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku sprawdzany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany przyrząd to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. To urządzenie można znaleźć w naszym sklepie internetowym w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z koniecznym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest narzędzie do rozdzielania metali. Separator magnetyczny czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania przedmiotów z metali żelaznych utraconych w pryzmie odpadów, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego typu, ułatwia czynności, a czasami jest ostatnim rozwiązaniem dającym szansę na selekcję odpadów metalicznych. Ponadto maszyny do oddzielania metali kolorowych w początkowej fazie działania stosują separatory magnetyczne, zaś dopiero na następnym poziomie wdrażają techniki optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to niekwestionowani książęta polskich złomowisk. Zapewne nie tylko, ale Oni doskonale znajdują sposób na to jak coś co na pozór stanowi górę śmieci przerabia się w dochód. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie zdecydowanie im w tym pomaga bo to niezwykle produktywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasz firmowy serwis https://euro-magnesy.pl nie obsługuje Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube