loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek wypróbowują uchwyt z magnesem.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Eksperymenty przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Uchwyt ten znajdziecie Państwo na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z potrzebnym wyposażeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym niezbędne jest wyposażenie do rozdzielania metali. Separator magnetyczny czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zapodzianych w stercie odpadków, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego rodzaju, ułatwia pracę, a czasami jest jedynym rozstrzygnięciem pozwalającym na selekcję skrawków metalowych. Również urządzenia do oddzielania metali kolorowych w pierwszej fazie działania stosują separatory magnetyczne, zaś dopiero na kolejnym poziomie wykorzystują techniki optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to bez cienia wątpliwości książęta krajowych złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co na pozór stanowi pryzmę śmieci przerabia się w profit. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zdecydowanie oddaje im znaczne usługi bo to proste, ale wydajne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasz firmowy serwis https://euro-magnesy.pl już nie obsługuje Microsoft IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube