loading...

Próby magnesu neodymowego na Discovery Channel w trzecim wydaniu serialu Złomowisko.pl.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany sprzęt to UM 65x45. To urządzenie można znaleźć na naszej stronie w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym konieczne jest narzędzie do izolacji metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zagubionych w stercie odpadów, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego rodzaju, optymalizuje pracę, a czasami jest ostatnim wyjściem pozwalającym na selekcję odpadów metalicznych. Również narzędzia do oddzielania metali kolorowych w pierwszej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, a dopiero na następnym poziomie wykorzystują techniki optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek wraz z panem Edkiem to niekwestionowani królowie naszych złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dokładnie radzą sobie z tym jak coś co na pozór stanowi pryzmę śmieci przerabia się w zysk. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie absolutnie wspiera ich w działaniu ponieważ to bardzo wydajne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://euro-magnesy.pl nie wspiera przeglądarki Internet Explorer. Zaktualizuj przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube