loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek sprawdzają uchwyt magnetyczny.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt można znaleźć w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w regularnej sprzedaży wraz z koniecznym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to miejsce, w którym konieczne jest wyposażenie do rozdzielania metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyszukiwania okazów z metali żelaznych zagubionych w stercie odpadków, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego rodzaju, usprawnia pracę, a momentami jest ostatnim rozwiązaniem dającym szansę na selekcję elementów metalicznych. Również urządzenia do oddzielania metali kolorowych w podstawowej fazie aktywności używają separatorów magnetycznych, zaś tylko na kolejnym poziomie stosują techniki optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa wraz z panem Edkiem to bez cienia wątpliwości krezusi krajowych złomowisk. Zapewne nie tylko, jednak Oni doskonale wiedzą jak coś co przypomina górę gratów zmienia się w dochód. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 zasadniczo im w tym pomaga bo to niezwykle wydajne podejście.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, lecz nasz serwis https://euro-magnesy.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube