loading...

Oszczędzaj - magnetyzery z neodymu Turbomag® w wersji XT cena.

Silne magnesy można znaleźć na co dzień nie tylko w , (w komputerach, magnetofonach, kuchenkach mikrofalowych itp.), ale również w autach.

Magnetyzery to nieduże urządzenia wykorzystujące zjawiska magnetyczne, które poprawiają parametry paliwa, wody i olejów. Poza tym oczyszczając instalacje z ferromagnetycznych odpadków chronią przed tworzeniem osadów między innymi powstawaniu kotłowego kamienia. Znacząco wpływając na sposób ułożenia magnetycznych dipoli znajdującej się w instalacji cieczy magnetyzery "układając" występowanie zawirowań mogą bardzo zmienić jej charakterystykę i właściwości. Zalecana jest ich instalacja w pobliżu filtrów, co pozwala co pewien czas oczyszczać miejsc, w których je zainstalowano.
Stosując w paliwowych układach magnetyzery mające w sobie mocne magnesy z neodymy wpływamy na poprawę ułożenia dipoli magnetycznych, co z kolei zapewnia dużo efektywniejsze spalanie paliwa.

magnetyzer Turbomag
Zjawisko magnetyzera zostało odkryte przez Niemców w czasie II-ej wojny światowej - podczas przewożenia samolotami prętów magnetycznych zauważono znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. W owych czasach nie znano magnesów neodymowych, a ówczesne magnetyzery miały gigantyczne rozmiary (podobnie jak maszyny liczące). Wynalazki ostatniego 20-lecia sprawiły, iż obecnie są one dziesięć razy mniejsze, zachowując przy tym taką samą moc.
magnetyzer Turbomag
zastosowanie magnesów w motoryzacji

Magnetyzery Turbomag® seria XT czysta oszczędność.

Aktualnie produkujemy magnetyzery nakładkowe, a całokształt naszych badań znalazł realizacje w serii produktów o nazwie kodowej Turbomag® seria XT.
Turbomag® jest prawnie chronionym znakiem towarowym zastrzeżonym Z-303759 w Urzędzie Patentowym RP.
Pamiętaj ! Nasze magnetyzery działają na paliwo nie na silnik. Dlatego też nie ma podziału na pojemność silnika. Paliwo do małego samochodu jest takie samo jak i do dużego więc magnetyzer będzie taki sam.

Zalecamy montować magnetyzery na filtrach, jednak jeśli nie ma takiej możliwości opcjonalnie można montować na przewodach doprowadzających paliwo. Nie ma znaczenia czy będzie to 5,5 cm od listwy wtryskowej czy 20 cm. Proces jonizacji i tak zajdzie, a jego efekt nie jest ulotny.
* na jeden magnetyzer przypadają dwie obejmy wraz z soczewkami magnetycznymi oraz dwa magnesy
Magnetyzery Turbomag® z serii XT-5 i XT-6, które przeznaczone są do samochodów osobowych testowane były na torach wyścigowych Polski. Zdecydowaliśmy się na tak ekstremalne testy po to aby zagwarantować naszym Klientom towar, który daje 100% satysfakcji.

Więcej o magnetyzerach Turbomag ® :
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasz serwis https://euro-magnesy.pl już nie obsługuje Microsoft IE. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube