loading...

Nasza oferta - magnetyczne zabawki ceny.

Nasze mocne magnesy z neodymu są używane w wielu przemysłowych branżach, ale też w zabawkach dla dzieci. Pośród zabawek, które posiadamy, dużym zainteresowaniem cieszą się bez przerwy kreatywne zabawki z magnesów. Klocki XMAG2 stymulują twórcze i logiczne myślenie oraz przestrzenną wyobraźnię u starszych i młodszych użytkowników. Nasze klocki magnetyczne XMAG2 to bardzo prosta konstrukcja - składają się z pałki z dwoma magnesami neodymowymi na końcówkach i dodatkowo kuleczki stalowej. Dzięki zastosowaniu bardzo mocnych neodymowych magnesów, nasze klocki pozwalają na budowę wspaniałych przestrzennych kształtów o nieograniczonych możliwościach.

Propozycja dla naszych klientów to również cieszące się dużą popularnością magnetyczne kulki NeoCube, jakie podbiły cały świat jako NeoBall, pod postacią sześcianu zawierającego 216 kuleczek pokrytych warstwą ochronną - niklową albo inną, o różnorodnej kolorystyce.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasza firmowa strona https://euro-magnesy.pl nie wspiera już Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Google Chrome lub Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube