loading...

Złomiarze z Pruszkowa z Discovery Channel wypróbowują uchwyt neodymowy do łowienia w wodzie.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w drugim odcinku poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a sprawdzany sprzęt to UM 65x45. To urządzenie znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym w dziale – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Złomowisko to stanowisko, w którym niezbędne jest wyposażenie do separacji metali. Separator magnetyczny czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wykrywania okazów z metali żelaznych utraconych w masie śmieci, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego rodzaju, usprawnia czynności, a czasami jest jedynym wyjściem pozwalającym na selekcję elementów metalowych. Także urządzenia do separacji metali kolorowych w początkowej fazie pracy stosują separatory magnetyczne, zaś tylko na kolejnym poziomie wdrażają techniki optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek oraz pan Edek to bez wątpienia królowie polskich złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co na pozór stanowi pryzmę gratów zamienia się w dochód. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 zdecydowanie oddaje im znaczne usługi ponieważ to proste, ale kreatywne podejście.

Link do programu: Złomowisko.pl

Serdecznie zapraszamy.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasza firmowa strona https://euro-magnesy.pl nie wspiera już Microsoft IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube