loading...

Próby uchwytu magnetycznego na Discovery Channel w trzecim wydaniu serialu Złomowisko.pl.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl nadawanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt magnetyczny. Eksperymenty wykonuje pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a testowany przyrząd to UM 65x45. Ten sprzęt łatwo odnaleźć na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy również z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z koniecznym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest urządzenie do izolacji metali. Urządzenie, które nazywamy separatorem magnetycznym czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania elementów z metali żelaznych zapodzianych w masie odpadków, w wodzie itp.), czy innego narzędzia tego typu, ułatwia działalność, a czasami jest optymalnym rozwiązaniem umożliwiającym selekcję elementów metalicznych. Ponadto narzędzia do oddzielania metali kolorowych w pierwszej fazie pracy używają separatorów magnetycznych, a tylko na następnym poziomie wykorzystują technologie optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pruszkowski złomiarz – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to niekwestionowani krezusi krajowych złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni doskonale radzą sobie z tym jak coś co wygląda na górę śmieci przerabia się w zysk. Magnetyczny uchwyt UM 65x45 absolutnie wspiera ich w działaniu bo to bardzo kreatywne rozwiązanie.


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube